Promocje

Regulamin promocji

Postanowienia ogólne:

1. Organizatorem Promocji (dalej zwanej „Promocją”) jest firma Made Natural Agata Janiszewska.
2. Czas trwania Promocji obejmuje okres od 25.09.2020 r. do 30.09.2020 r. do godz. 23.59.

Warunki i zasady udziału w promocji:

1. Promocją objęte są wszystkie produkty marki Neauty Minerals dostępne w sklepie internetowym www.neauty.pl (zwanym dalej „Sklep”).
2. Każdy Klient, który w okresie trwania promocji dokona zakupów w Sklepie może otrzymać rabat w wysokości 35% na produkty z kategorii róże oraz cienie.
3. Warunkiem otrzymania rabatu jest wpisanie w koszyku kodu rabatowego: kolorowe35%.  Po wpisaniu kodu, cena produktów objętych promocją zostanie pomniejszona o 35%.

4. Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki zakupionych towarów.
5. Udziału w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym Regulaminem.


 
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w sklepie w formie newslettera. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Made Natural Agata Janiszewska (ul. Irlandzka 71a, 64-100 Leszno, NIP 69721643) Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe kody rabatowe, informacje o nowościach i promocjach!
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]