Promocje

Warunki i zasady udziału Regulamin promocji „Nowe Neauty”

Postanowienia ogólne:

1. Organizatorem Promocji „Nowe NEAUTY” (dalej zwanej „Promocją”) jest firma Made Natural Agata Janiszewska.
2. Czas trwania Promocji obejmuje okres od 6 grudnia 2018 r. do 31 grudnia 2018r. do godz. 23.59 lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Warunki i zasady udziału w promocji:

1. Promocją objęte są wszystkie produkty marki Neauty Minerals dostępne w sklepie internetowym www.neauty.pl (zwanym dalej „Sklep”).
2. Każdy Klient, który w okresie trwania promocji dokona zakupów w Sklepie może otrzymać rabat w wysokości 15% na wszystkie zamówione produkty.
3. Warunkiem otrzymania rabatu jest wpisanie w koszyku kodu rabatowego: NEWneauty. Po wpisaniu kodu, rabat 15% zostanie doliczony do zamówienia.
4. Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki zakupionych towarów.
5. Dodatkowo, każdy Klient, którego zamówienie przekroczy wartość 80zł (bez kosztów wysyłki) może skorzystać z opcji darmowej dostawy Pocztą Polską. Oferta ważna jest tylko dla zamówień opłaconych przelewem tradycyjnym bądź szybkim przelewem PayU.
5. Udziału w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym Regulaminem.


 
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w sklepie w formie newslettera. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Made Natural Agata Janiszewska (ul. Irlandzka 71a, 64-100 Leszno, NIP 69721643) Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe kody rabatowe, informacje o nowościach i promocjach!
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]