Promocje

Regulamin promocji „DDD 2019”

Postanowienia ogólne:

1. Organizatorem Promocji DDD 2019 (dalej zwanej „Promocją”) jest firma Made Natural Agata Janiszewska.
2. Czas trwania Promocji obejmuje dni 10, 11 i 12 grudnia 2019r.

Warunki i zasady udziału w promocji:

1. Promocją objęte są wszystkie produkty marki Neauty Minerals dostępne w sklepie internetowym www.neauty.pl (zwanym dalej „Sklep”).
2. Każdy Klient, który w okresie trwania promocji dokona zakupów w Sklepie może otrzymać rabat w wysokości 10% na wszystkie zamówione produkty.
3. Warunkiem otrzymania rabatu jest wpisanie w koszyku kodu rabatowego: DDD2019. Po wpisaniu kodu, rabat 10% zostanie doliczony do zamówienia.
4. Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki zakupionych towarów.                                                                              

5. Równocześnie, w czasie trwania promocji Sklep automatycznie nalicza darmową wysyłkę dla zamówień o wartości min. 20zł - podana kwota nie obejmuje kosztów wysyłki.                                                                        

6. Promocyjna darmowa dostawa jest realizowana na terenie Polski poprzez opcję Kurier48 Poczty Polskiej i obowiązuje tylko dla zamówień opłaconych przelewem tradycyjnym lub poprzez system PayU.
7. Udziału w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym Regulaminem.


 
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w sklepie w formie newslettera. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Made Natural Agata Janiszewska (ul. Irlandzka 71a, 64-100 Leszno, NIP 69721643) Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe kody rabatowe, informacje o nowościach i promocjach!
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]