Promocje

Regulamin promocji

Postanowienia ogólne:

1. Organizatorem Promocji (dalej zwanej „Promocją”) jest firma Made Natural Agata Janiszewska.
2. Czas trwania Promocji obejmuje okres od 10.10.2020 r. do 15.10.2020 r. do godz. 23.59.

Warunki i zasady udziału w promocji:

1. Promocją objęte są wszystkie produkty marki Neauty Minerals dostępne w sklepie internetowym www.neauty.pl (zwanym dalej „Sklep”).
2. Każdy Klient, który w okresie trwania promocji dokona zakupów w Sklepie może otrzymać rabat w wysokości 15% na produkty z asortymentu Sklepu. Z promocji wyłączony jest jedynie ZESTAW podkład + pędzel.
3. Warunkiem otrzymania rabatu jest wpisanie w koszyku kodu rabatowego: OCTOBER15.  Po wpisaniu kodu, cena produktów objętych promocją zostanie pomniejszona o 15%.

4. Zamówienia o wartości powyżej 100zł (po naliczeniu rabatu) dodatkowo kwalifikują się do darmowej wysyłki.

5. Darmowa wysyłka jest realizowana usługą Kurier48 Poczty Polskiej.

6. W przypadku zamówień o wartośco poniżej 100zł (po naliczeniu rabatu), koszty wysyłki pokrywa Kupujący i nie obejmuje ich rabat 15%.
7. Udziału w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym Regulaminem.


 
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w sklepie w formie newslettera. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Made Natural Agata Janiszewska (ul. Irlandzka 71a, 64-100 Leszno, NIP 69721643) Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe kody rabatowe, informacje o nowościach i promocjach!
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]