Płatność i wysyłka

Płatność

Sklep akceptuje następujące formy płatności:

Wysyłka

Wysyłkę realizujemy na terenie Polski za pomocą Poczty Polskiej (paczka pocztowa Kurier48) lub firmy kurierskiej DPD. Koszt zależny jest od sposobu płatności oraz dostawcy i przedstawia się następująco:

przelew bankowy / e-przelew pobranie
Poczta Polska 9.50 zł -
kurier DPD 15 zł 19 zł

Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi w przypadku Poczty Polskiej 1-2 dni roboczych od dnia nadania, natomiast w przypadku kuriera DPD 1 dzień roboczy od dnia nadania.

UWAGA!: Zamówienia o wartości powyżej 150zł objęte są darmową wysyłką na terenie kraju. Darmową wysyłkę realizujemy w formie przesyłki Kurier48 Poczty Polskiej.


 
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w sklepie w formie newslettera. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Made Natural Agata Janiszewska (ul. Irlandzka 71a, 64-100 Leszno, NIP 69721643) Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe kody rabatowe, informacje o nowościach i promocjach!
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]