Porady

ZŁOTE ZASADY MAKIJAŻY MINERALNEGO

1. Dobry pędzel to podstawa!

Makijaż mineralny wymaga użycia odpowiednich pędzli. Pędzle takie muszą posiadać miękkie, gęste włosie. Do aplikacji podkładu mineralnego szczególnie polecamy pędzel ze płasko ściętym włosiem, tzw. flat top, natomiast puder najlepiej nałożyć dużym pędzlem z zaokrąglonym włosiem, tzw. kabuki. Pamiętaj o regularnym praniu oraz dezynfekcji swoich pędzli!

2. Odpowiednio przygotuj skórę pod minerały!

Makijaż mineralny najlepiej wygląda oraz utrzymuje się na dobrze nawilżonej skórze. Pamiętaj zatem, aby przed aplikacją podkładu nałożyć krem dobrany do Twojej cery a w okresie wiosenno-letnim nie zapominaj o filtrach ochronnych! Po aplikacji kremu odczekaj chwilę, aby dobrze się wchłonął.

3. Nakładaj minerały bardzo cienką warstwą!

Jeśli po nałożeniu pierwszej warstwy uznasz, że krycie jest niezadowalające, możesz zaaplikować drugą lub nawet trzecią. Pamiętaj, że tylko cienkie warstwy kosmetyku zapewnią Twojej twarzy naturalny wygląd bez efektu maski!

MAKIJAŻ MINERALNY KROK PO KROKU

APLIKACJA „NA SUCHO”:

1. Wysyp odrobinę produktu na wieczko słoiczka..

2. Zanurz pędzel w produkcie i wykonując koliste ruchy po dnie wieczka nałóż kosmetyk na pędzel.

3. Otrzep pędzelek z nadmiaru kosmetyku.

4. Nakładaj kosmetyk na twarz zaczynając od zawnętrznych partii, a kończąc na wewnętrznych. Gdy nakładasz podkład pędzelek z kosmetykiem dociskaj delikatnie do twarzy, jak gbyby ją stemplując. Na koniec rozetrzyj kosemetyk wykonując koliste ruchy pędzlem. Natomiast aplikując puder wykonuj delikatne ruchy omiatające twarz.

5. Podczas aplikacji "na sucho" każdorazowo unikaj wdychania pylącego nadmiaru kosmetyku!

APLIKACJA „NA MOKRO”:

1. Spryskaj pędzel wodą termalną lub hydrolatem. Możesz do tego celu użyć też namoczonej gąbeczki typu "beauty blender".

2. Postępuj zgodnie z zasadmi 1-4 aplikacji „na sucho”.


 
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w sklepie w formie newslettera. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Made Natural Agata Janiszewska (ul. Irlandzka 71a, 64-100 Leszno, NIP 69721643) Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Test antybotowy:

Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe kody rabatowe, informacje o nowościach i promocjach!
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]